Co Vám TOVOSTAV nabízí:

Do činnosti naší stavební firmy patří dovoz stavebního materiálu, jeho skladování a v neposlední řadě i odvoz vzniklého odpadu – suti. Na trhu služeb soukromých firem jsme zaujali slušné místo, během krátkého období. Svými pracemi jsme ve svém regionu díky kvalitním a spolehlivým službám již dobře známi.


Rekonstrukce


> Rodinných domů

Součástí činnosti naší stavební firmy je samozřejmě také rekonstrukce domů. Firma provádí kompletní realizaci interiérů. Naše služby zahrnují jednaní s klientem přímo na místě realizace. Každá rekonstrukce domu vyžaduje individuální přístup, a to naše firma preferuje, a je neustálém v kontaktu s klientem. Vedle samotné rekonstrukce domu provádíme také veškeré zemní práce, terénní úpravy, ploty, dlažby atd. Součástí rekonstrukce domu je bezplatné zpracování cenové nabídky, svědomitý stavební dohled, práce provádí tým spolehlivých profesionálních odborníků, úklid staveb a předání v precizní kvalitě a čistotě.

> Bytů a bytových jader

Převážně provádíme rekonstrukce panelovéch domů a rekonstrukce jednotlivých bytů, kdy panelové domy a starší domy z dřívějších let výstavby nemají správnou dispozici, jsou použity nevhodné nebo nemoderní materiály. Při rekonstrukci domů a rekonstrukcích jednotlivých bytů, dle požadavků zákazníka provádíme převážně nové elektroinstalace, rozvody vody, odpadů a topení, výměny podlah, oken, dílčí úpravy dispozice bytu.

> Koupelen

Podobně jako v panelových domech provádíme rekonstrukce bytových jader, tak v rodinných domech a zděných domech provádíme rekonstrukce koupelen. Po domluvě se zákazníkem, dle jeho požadavků a dle jeho časových a finančních možností se snažíme s klientem dohodnout na co nejlepším a nejefektivnějším řešením rekonstrukce koupelny.


Fasády a zateplení


> Zateplení fasád

Zateplení fasád je řešeno jak vnějšími kontaktními systémy za použití fasádního polystyrenu splňujícího třídu kvality A tak i desek z tužených minerálních vláken. Lepící a stěrková hmota s vysokou přilnavostí a tvrdostí specializovaná do zateplovacího systému, armovací talířové hmoždinky s hřeby, vysokopevnostní sklolaminátová armovací tkanina, základová, ukončovací a rohové lišty jsou samozřejmostí. Jako povrchovou úpravu pro zateplení fasád používáme převážně syntetické obarvené omítkoviny nebo minerální omítky s barevným nátěrem a předešlou penetrací dle přání zákazníka.Zateplení domů a zateplení budov vede ke značným úsporám energie na výtápění. Vždy je nejlepší zateplit tzv. celou obálku budovy, jedná se tedy o zateplení budov a zateplení domů ze všech stran ochlazovaných konstrukcí, jde tedy o zateplení fasády a střešního pláště.

> Zateplení střech a zateplení stropů

Opět vede k úsporám spotřebované energie na vytápění a tím i k lepší tepelné pohodě.


Veškeré práce týkající se technického zařízení budov – voda, plyn, topení

+

V této oblasti nabízíme:

> dodávky a montáže prakticky všech na trzích dostupných kotlů a ohřívačů

> dodáváme a provádíme montáž zařizovacích předmětů (WC, vany, sprchové kouty, vodovodní baterie atd.

> montáže a rozvody ústředního a podlahového topení

> rozvody a instalace vody a odpadů

> venkovní kanalizace

> solární systémy

> kotelny

> tepelná čerpadla


Sádrokartony


Sádrokarton je dnes nezbytnou součástí pro montáž sádrokartonových příček, stropních podhledů, suchých omítek a odsazených stěn na ocelové profily, popř. dřevěné latě. Sádrokarton tvoří jádro ze směsi sádry a rozvlákněného papíru či skelných vláken, které je oboustranně opláštěné speciálním papírovým kartonem. Stavební systémy založené na sádrokartonu, jsou určeny pro široké spektrum využití v interiérech, a to jak v nové výstavbě, tak i při rekonstrukcích a oprav bytů, rodinných domků, hotelů, úřadů, škol, nemocnic, případně i historických objektů.


Generální úklid


Zajišťujeme kompletní generální úklid objektů před kolaudací, po výstavbě, po stavebních rekonstrukcích, po malování, po stěhování, po haváriích, atd., při kterém klademe důraz především na kvalitu, profesionalitu a individuální přístup ke každému zákazníkovi. Námi dodávané úklidové služby a úklidové práce jsou vždy v souladu s technologickým postupem úklidového servisu dle nejnovějších úklidových standardů a je vždy realizován ve spolupráci a za podpory kvalitních čistících prostředku a jiné chemie. Naše projekty servisu jsou vždy koncipovány tak, aby zajistil vysokou úroveň služeb, systémovost prací a jejich transparentnost.Samozřejmostí je také povinnost našich pracovníků úklidu třídit komunální odpad dle platných norem. Úklid objektu je prováděn pracovníky/cemi se zkušeností z úklidové sféry. Cílem naší společnosti je profesionálním přístupem zajistit pro klienta co nejkvalitnější péči.


Naše nabídka stručně:

Rekonstrukce

> Rodinných domů
> Bytů a bytových jader
> Koupelen

Fasády a zateplení

> Zateplení fasád
> Zateplení střech a stropů

Práce v oblasti TZB

> Montáže kotlů a ohřívačů
> Montáže zařizovacích předmětů
> Montáže ústředního a podlahového topení
> Instalace vody a odpadů
> Venkovní kanalizace
> Solární systémy
> Kotelny
> Tepelná čerpadla

Sádrokartóny


Generální úklid