Proč zvolit právě nás?

Firma TOVOSTAV s r.o. byla založena v roce 2011 Josefem Kubáčkem, a opírá se o předchozí dlouholeté praktické zkušenosti v oboru stavebnictví a s ním spojenými pracemi. Jsme schopni Vám nabídnout kompletní rozsah služeb dle Vašich potřeb a přání. Nabízíme výstavby či rekonstrukce rodinných domů, technických budov atd. Jsme schopni Vám zajistit zpracování projektové dokumentace s vlastním návrhem technického řešení včetně realizace stavby na klíč. Prostřednictvím těchto komplexních služeb Vám zajistíme odbornou koordinaci celé stavby, kdy Vám šetříme Váš čas a vzniklé problémy řešíme za Vás.

Ve společnosti TOVOSTAV s.r.o. pracuje mladý, energický a flexibilní kolektiv, který se neustále vzdělává a zdokonaluje v nových postupech jednotlivých prací. Tím se, v tak dynamickém prostředí, jakým bezesporu stavebnictví je, stále držíme v kontaktu s posledními trendy. Tento přístup nám umožňuje provádět práce maximálně efektivně a hospodárně. Zaměstnáváme kvalifikované pracovníky vyučené v oboru se znalostmi nabitými praxí.


Shrňme tedy co od nás můžete čekat:


> Osobní a individuální přístup - každý zákazník má své představy, nároky, požadavky na technologie, termíny apod. Toto samozřejmě chápeme a snažíme se najít společnou řeč a tím dovést projekt ke spokojenosti našich klientů.

> Flexibilitu - uděláme maximum, abychom se přizpůsobili Vašim požadavkům.

> Profesionalitu - zaměstnáváme jen profesionály s praxí v oboru.

> Ochotu řešit obtížné úkoly - máte pocit, že realizace Vašeho projektu je obtížná? Nevadí, kontaktujte nás a uvidíme zda nenajdeme řešení. Obtížné projekty jsou pro nás výzvou.

> Maximální kvalitu prováděných prací - kontrole kvality odváděných prací věnujeme zvláštní pozornost.

> Důraz na dodržení termínu - chápeme, že jakékoliv zdržení způsobuje našim zákazníkům komplikace. Věnujeme proto maximální pozornost časovému harmonogramu prováděných prací. A to nejen těsně před dokončením projektu, ale v průběhu všech prací již od samého počátku. Jen tak můžeme včas odhalit slabá místa a operativně reagovat.

> Na naší pověsti nám záleží - proto stojíme o spokojené klienty a jsme otevřeni diskusi.


Když se řekne "TOVOSTAV"


Osobní přístup…


Profesionalita…


Flexibilita…


Ochota řešit obtížné úkoly…


Termíny pod kontrolou…


Kvalita…


Péče o dobré jméno firmy…


Náš cíl? Spokojený zákazník…